Erzurum'un Resmi Dadaş Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Erzurum'un Resmi Dadaş Sitesi

ERZURUMUN RESMİ SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  emreemre  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Okul Sırasında Tecavüz Şoku

YazarMesaj
dadas
Admin
dadas

Okul Sırasında Tecavüz Şoku Empty
MesajKonu: Okul Sırasında Tecavüz Şoku   Okul Sırasında Tecavüz Şoku EmptyÇarş. Ara. 03, 2008 3:58 pm

İnanılmaz ama sonunda bu da oldu! İlköğretim sınıfında ilişkiye giren 14 ila 15 yaşlarında iki öğrenci sınıfta basıldı!
Son günlerde art arda yaşanan cinsel şiddet olaylarına bir yenisi eklendi. Bu kez tecavüzün adresi bir ilk- öğretim okulu, zanlısı 15, mağduru ise 14 yaşında...

Skandal Çorum merkez Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’nda yaşandı. F.T. (15), okul arkadaşı S.K. (14) ile boş bir sınıfta ilişkiye girdi. Sınıfta yaşanan olayı gören öğrenciler durumu okul yönetimine bildirdi. 2 öğrenci yetkililer tarafından sorgulandı. S.K.’nin ailesi Çorum Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak şikayetçi oldu. Polis tarafından gözaltına alınan F.T. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çorum Valisi Mustafa Toprak, olay duyulduğu andan itibaren gerekli soruşturmanın başlatıldığını söyleyerek, “Suçlanan öğrenci de zaten tutuklanarak cezaevine gönderildi. Konuyla ilgili inceleme devam ediyor” dedi.
https://dadas.forum-canada.com

Okul Sırasında Tecavüz Şoku
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harbi İle Tecavüz Davası